مزایای رقابتی محصولات نانالی

دوشنبه 24 مهر 96

 

1-   ماهیت این محصولات  برخلاف سایر محصولات موجود در بازار از نوع شیرینی بوده و طعم و عطر آن حس  بسیار خوشایندی را به مصرف کننده میدهد.

 

2-   دستور  پخت محصولات نانالی به روش خانگی بوده و مصرف کننده در هنگام استفاده از آن ، گرمی و صمیمیت دستپخت شیرینی های خانگی و حس حضور در کانون گرم خانواده را تجربه خواهد کرد.

 

 

3-   تازگی شیرینی های نانالی از دیگر ویژگیهای منحصربفرد این محصولات بوده که  این خود برای هر مصرف کننده و خصوصا والدین محترم  ایده آل میباشد.

 

4-   دستور پخت خانگی محصولات نانالی در کنار استفاده از تکنولوژی روز دنیا ارزش این محصولات را در نزد مخاطبین خود دو چندان نموده است.

 

 

5-   در تولید محصولات نانالی از مواد اولیه بسیار مرغوب استفاده شده که این خود دلیل اصلی انتخاب آنها توسط مصرف کنندگان محترم می باشد.

 

6-   ارزش غذایی محصولات نانالی بسیار بالا بوده و در عین حال از نظر کالری در حد قابل قبول از طرف عموم جامعه میباشند

 

 

7-   در تهیه ،  تولید و بسته بندی محصولات نانالی از جدید ترین دستگاههای تولید و بسته بندی روز دنیا استفاده میشود.

 

8-   در تولید محصولات نانالی به هیچ عنوان از مواد نگهدارنده استفاده نشده است.  علم امروز ثابت کرده  که وجود مواد نگهدارنده در خانم ها و آقایان مشکلات متعددی را به وجود می آورد.

 

 

9-   سیستم کنترل کیفیت برای ما بسیار حائذ اهمیت می باشد ، نظارت بر تمام مراحل تولید از تهیه مواد اولیه تا بسته بندی و تحویل به فروشگاه ها و در نهایت رسیدن به دست مصرف کنندگان عزیز در دستور کار شرکت طلوع سلامتی قرار داشته و جزء رسالت خطیر ما در قبال جامعه میباشد

 

10-                  فروش محصولات نانالی برای ما آغاز یک تعهد بوده و نظارت بر محصولات مان در داخل فروشگاه ها جهت حصول اطمینان از تاریخ مصرف محصول و کیفیت نگهداری آنها در فروشگاه ها از دیگر تعهدات ما  در راستای سلامت جامعه میباشد

 

 

11-                  ارتباط با مصرف کنندگان و تعامل دو طرفه با آنها از طریق صدای مشتری ، وب سایت ، پیامک ، شبکه های اجتماعی و استفاده از نقطه نظرات مشتریان و مصرف کنندگان در جهت بهبود و ارتقاء کیفیت محصولات  کنونی و تولید محصولات جدید با توجه به ذائقه مشتریان عزیز از دیگر افتخارات شرکت طلوع سلامتی میباشد.

برچسب ها: